ARAÇLARIMIZ

Evden eve nakliye sektöründe sizler için her zaman daima güzel ve detaylı hizmet vermek için daima hızlı ve sorunsuz hizmetin adresi SADIK NAKLİYAT olarak adlandırılabilir.
Siz değerli müşterilerimiz için her zaman detaylı garantili ve hızlı hizmet vriyoruz. Sizler sorun yaşamadan taşının ve eşyalarınız hasar görmemesi için profesyonel ekiplerimiz ile toplama ,paketleme,taşıma hizmeti veriyoruz.
Memnun kalmanız için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz evden eve nakliyat başta olmak üzere asansörlü,sehirler arası hizmetlerimiz vardır. Tekstil taşıma ,koli,askılı taşıma hizmetleri mevcuttur Siz saygı değer müşterilerimiz her zaman kalite ve güven konularına hasasiyet göstererek sizlere hizmet veriyoruz.
Sizin daha rahat ,hasarsız , güvenilir birine ihtiyacınız var bunun için yanınızdayız yapmanız gereken İLETİŞİM sayfasından bizim ile iletişime geçmeniz ve size nasıl bir hizmet vericeğimizi daha detaylı ve ayrıntılı anlatalım.
sizlere daya iyi ve güvenli hizmet verebilmek için geniş araç filomuz ile şehir içi ve şehirler arası ev , ofis taşımacılığında daha güvenli ve hasarsız taşımak ilk plandadır sizin gibi değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.
Sizler için daha detaylı ve hızlı hizmet vermek için farklı boyutlarda bir çok araç ve depolarımız mevcuttur.
Eşya depolama eşyanız hasar görmeden sorunsuz bir şekilde hizmet veriyoruz. AKILLI DEPOLAMA hizmetimiz mevcuttur.

Evden Eve Nakliyat
Ofis Taşımacılığı
Parsiyel Taşımacılık
Kurumsal Taşımacılık
Şehir İçi Şehirler Arası Evden Eve Nakliye
Villa Taşıma Nakliyat
Ofis Taşıma Firması
Ev Taşıma Firması
Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat